Noc bibliotek

NOC bibliotek - to się musi powieść

1 października w godzinach 08:00-13:00 zapraszamy na naszą odsłonę tegorocznej Noc Bibliotek! ⭐️
W tym roku będzie nam towarzyszyć hasło ,,To musi się powieść”. Udamy się po dobre, wspierające cytaty, które znajdziecie w naszej bibliotece, będziemy słuchać bajkowych opowieści z bardzo miłym zakończeniem, do których zabierze nas Jerzy Szufa - opowiadacz, a także będziecie mogli tego dnia wypożyczyć książki, ale…tylko powieści!
Od 08:00 do 12:00 zapraszamy do wypożyczalni po inspirujące powieści oraz po cytaty, które ukoją, dadzą ciepło i pogodę ducha.
O 12:00 zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat wraz z rodzicami/opiekunami na bajkowe opowieści Jerzego Szufy. Uwaga! Tu obowiązują zapisy, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Otulmy się wspólnie dobrymi myślami na jesień!